Lakiery hybrydowe z zestawu startowego Chiodo Pro Soft: 178,161, 233, 242

12/22/2016 Ania T.

  Na moim Instagramie pokazywałam Wam ostatnio nowość: zestaw startowy do hybryd Chiodo Pro. Była to marka, którą odkryłam na Targach LNE w tym roku (moja relacja z tych targów TUTAJ), teraz testuje jej lakiery hybrydowe na swoich paznokciach. Zanim pokażę Wam 4 kolory, które znajdują się w jednym z zestawów startowych Chiodo, warto skupić się na samej formule tych lakierów. Chiodo ma w swojej ofercie dwie linie: PRO oraz Soft. W tym gotowym secie znajdują się lakiery z tej drugiej linii. Czym się od siebie różnią? Soft są przeznaczone do stosowania w domu, idealne dla osób, które zaczynają przygodę z hybrydą. Mimo, że są trwałe, to łatwiej się je ściąga niż te z serii PRO. PRO, jak sama nazwa wskazuje, są to produkty dla profesjonalistów. Widziałam je już w niejednym salonie i niedługo pokażę Wam jakie kolory wybrałam do swoich zbiorów. To jednak nie oznacza, że nie można ich używać poza salonem! Są bardzo proste do nakładania, jednak nieco mocniej trzymają się płytki niż hybrydy Soft. 
   Zestaw zawiera 4 kolory Chiodo Soft: 161 (New Day), 178 (Neon Rose), 233 (Miss Pink) i 242 (Deep Blue Rock). Są to barwy, które pasują na każdą okazję! Neutralny, nudziakowy New Day, elagancki Miss Pink oraz Deep Blue Rock, a także imprezowy Neon Rose idealnie się uzupełniają. 

0 komentarze:

Ten blog to nie miejsce na Twoją reklamę i proszę, pamiętaj o tym zostawiając tu swój komentarz!

Maska oczyszczająca pory z glinką Vichy

12/14/2016 Ania T.

   Uwielbiam maseczki! Stosuję je raz w tygodniu, jako uzupełnienie dla codziennej pielęgnacji. Najczęściej sięgam po te, które wysoko w składzie mają glinki. Ponieważ to właśnie glinki są polecane do cery tłustej i mieszanej, a każdy kto czyta mojego bloga, wie, że jestem posiadaczką tej drugiej. Mam kilka maseczkowych faworytów, ale niedawno w moje ręce trafiła nowość od firmy Vichy. Czy ma szansę zastąpić w łazience moich dotychczasowych ulubieńców?

OPAKOWANIE

0 komentarze:

Ten blog to nie miejsce na Twoją reklamę i proszę, pamiętaj o tym zostawiając tu swój komentarz!

Shiny Box Listopad 2016: zawartość pudełka

12/11/2016 Ania T.

   Z małym opóźnieniem przychodzę do Was z recenzją zawartości kolejnego Shiny Box'a. Jestem w trakcie przeprowadzki, dlatego posty pojawiają się rzadziej, za co bardzo przepraszam :) W listopadzie 2016 (podobnie z resztą jak w zeszłym roku), Shiny postanowiło nawiązać współpracę ze sklepem Pewex, aby stworzyć wyjątkowe, tematyczne pudełko "Dobra Partia". Specjalnie dla wszystkich ludzi dobrej roboty! Zeszłoroczny box przygotowany wraz z Pewexem bardzo mi się podobał, tegoroczny również mnie nie zawiódł. Co znalazło się w środku? I czy rzeczywiście jest to taka "Dobra Partia"?

0 komentarze:

Ten blog to nie miejsce na Twoją reklamę i proszę, pamiętaj o tym zostawiając tu swój komentarz!