Opróżniamy nasze kosmetyczki: Co zawiera Twoja kosmetyczka?

7/31/2016 Ania T.

   Kiedy zauważyłam informację na temat wyzwania dla blogerek organizowanego przez portal Trusted Cosmetics, od razu wiedziałam, że to akcja, w którą warto się zaangażować. Dzięki temu przez 6 tygodni będziecie mieli okazję poznać moje ulubione kosmetyki do makijażu i pielęgnacji, zajrzeć do środka mojej kosmetyczki, a może nawet znaleźć wśród polecanych przeze mnie produktów odpowiednie dla siebie. Dziś zapraszam na pierwszą część wyzwania, czyli post pod tytułem "Co zawiera Twoja kosmetyczka?". 

zawartosc_kosmetyczki_wyzwanie_dla_blogerek

0 komentarze:

Ten blog to nie miejsce na Twoją reklamę i proszę, pamiętaj o tym zostawiając tu swój komentarz!

Serum antycellulitowe Vialise

7/30/2016 Ania T.

   Ilość produktów antycellulitowych oraz ujędrniających, które miałam okazję wypróbować na własnej skórze jest tak ogromna, że mogłabym z powodzeniem otworzyć drogerię, gdybym je wszystkie zebrała "do kupy". Nigdy nie wierzyłam w te magiczne właściwości, żaden krem, serum czy balsam nie zapewni nam figury modelki. Podstawą jest ruch i dobra dieta, a kosmetyki mogą jedynie wspomagać efekty, jakie uzyskamy dzięki aktywności. Czego oczekuję od produktów tego typu? Przede wszystkim dobrego ujędrnienia. "Zwykłe" balsamy nie zawsze są w stanie zapewnić taki efekt. Jeśli dodatkowo nie wysuszają skóry, to mają u mnie dodatkowego plusa. Niedawno dzięki portalowi Uroda i Zdrowie, trafiło do mnie serum antycellulitowe firmy Vialise, z którą to spotykam się po raz pierwszy. Od razu rzucił mi się w oczy naturalny skład, a także piękne opakowanie. Jak się u mnie sprawdziło?

OPAKOWANIE

0 komentarze:

Ten blog to nie miejsce na Twoją reklamę i proszę, pamiętaj o tym zostawiając tu swój komentarz!

Shiny Box czerwiec 2016: zawartość i recenzja pudełka

7/09/2016 Ania T.

   Ostatnio zawartości Shiny Box-ów średnio przypadały mi do gustu. Produkty były dobierane zupełnie bez sensu i nie pasowały do tematyki pudełek. Natomiast czerwcowe pod tym względem zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie! Duże, wypchane po brzegi, z produktami, które od razu mi się spodobały!

0 komentarze:

Ten blog to nie miejsce na Twoją reklamę i proszę, pamiętaj o tym zostawiając tu swój komentarz!