Pudełko U.R.O.K edycja V: zawartość

10/17/2016 Ania T.

   Kolejne pudełko U.R.O.K trafiło w moje ręce, to już jego V edycja, a wkrótce poznamy zawartość edycji VI. Jakie kosmetyki znalazły się w edycji wrześniowej? Czy warto wydać na tego boxa 39 zł?
 
1. Balsam do ciała z różą damasceńską O'Herbal ELFA PHARM (produkt pełnowymiarowy)
    Po cichutku liczyłam na wersję lawendową (ponieważ w pudełku był tzw. mix rodzajów, więc nie było do końca określone na jaki zapach się trafi), ale różana również mnie ucieszyła. Co prawda zapach na skórze jest ledwo wyczuwalny i bardzo delikatny, ale podoba mi się opakowanie z wygodnym dozownikiem w postaci pompki (bardzo higieniczne rozwiązanie) i to, że balsam bardzo szybko się wchłania. Co prawda jego rzadka i lekko wodnista konsystencja powoduje, że nie jest on zbyt wydajny, ale duża butla nieco ten fakt rekompensuje. 

2. Płyn micelarny BIODERMA
    Słynnego Sensibio chyba nikomu przedstawiać nie muszę. Jest to jeden z najbardziej znanych i lubianych miceli na rynku. W pudelku w wersji mini. Delikatny dla skóry, świetnie ją oczyszcza i zmywa makijaż. Dla wielu niekwestionowany numer jeden...ja również bardzo go lubię!

3. Regenerująca maseczka do twarzy DELIA (produkt pełnowymiarowy)
    Jestem fanką maseczek do twarzy, jednak zazwyczaj sięgam po te mocno oczyszczające z dużą zawartością glinki. Tej jeszcze nie miałam okazji wypróbować, ale nie wiem czy się polubimy. Wybierając maseczkę, stawiam na oczyszczenie, a nie regenerację skóry. To ma mi zapewnić dobrze dobrany krem.

4 i 5. lakier hybrydowy i lakier utwardzający MOLLON PRO (produkty pełnowymiarowe)
    Z tej dwójki zdecydowanie bardziej zaciekawił mnie lakier hybrydowy. Dlaczego? Ponieważ jest to specjalna formuła, która nie wymaga użycia ani topu ani bazy, a jedynie utrwalenia dwóch warstw produktu pod lampą. Pierwszy raz mam do czynienia z takim rozwiązaniem i nie ukrywam, że jestem bardzo ciekawa jaką ma trwałość w porównaniu do klasycznej hybrydy. Co do lakieru utwardzającego, ze względu na to, że trafił mi się całkiem ładny kolor, to jego również chętnie przetestuję.

A Was który produkt z zestawu U.R.O.K zaciekawił najbardziej?

Podobne Posty

0 komentarze:

Ten blog to nie miejsce na Twoją reklamę i proszę, pamiętaj o tym zostawiając tu swój komentarz!