Odżywka do rzęs Realash- efekty po 2 miesiącach stosowania

9/24/2015 Ania T.

   Każda kobieta marzy o długich i spektakularnych rzęsach, których nie trzeba by było co chwila podkreślać mascarą. Jednak samodzielne przyklejanie sztucznych włosków nie jest wcale takie proste, z kolei przedłużanie ich metodą 1:1 niestety jest kosztowną sprawą. Czy są inne metody dbania o rzęsy, które zapewnią nam uwodzicielskie spojrzenie? Na rynku znajduje się obecnie cała masa różnego rodzaju odżywek do rzęs, które mają pomóc w wzmocnieniu i zagęszczeniu naturalnych włosków. Ale czy działają? Dzisiaj przedstawię Wam efekty stosowania jednej z nich. Używałam jej przez 2 miesiące bez przerwy. O jakim kosmetyku mowa? O odżywce Realash.

OPAKOWANIE
   W środku kartonika znajduje się plastikowe opakowanie, podobne do tego, w jakim zamknięta jest spora część eyelinerów w płynie. Odżywkę aplikuje się na rzęsy za pomocą małego, wygodnego pędzelka.

SKŁAD
   Te wszystkie skomplikowane nazwy niewiele mi mówią, ważne jednak, że żaden z tych składników nie spowodował u mnie podrażnień ani zaczerwienień oka. Mogłam bezpiecznie używać tego produktu, bez obawy, że następnego dnia obudzę się z opuchniętymi oczami (odżywkę aplikowałam przed snem).

ZAPACH/KONSYSTENCJA
   Kosmetyk jest całkowicie pozbawiony zapachu. Jego konsystencja jest wodnista i bardzo lekka, dzięki czemu odżywka szybko się wchłania, nie pozostawiając nieprzyjemnej warstwy na powiekach.

DZIAŁANIE
   Wyżej już wspomniałam, że produkt nie powodował u mnie podrażnień, a to ważna kwestia, ponieważ mam dość wrażliwe oczy, które dodatkowo są narażone na zmęczenie i zaczerwienienia ze względu na charakter mojej pracy (pracuję przy komputerze). 
   Wiedziałam, że na pewno nie mogę spodziewać się efektów takich, jak po sztucznych rzęsach, natomiast liczyłam na zagęszczenie i wzmocnienie włosków. Czy się rozczarowałam? Myślę, że zdjęcia będą mówić same za siebie.
   Tak wyglądały moje rzęsy na początku stosowania odżywki:


   Były dość gęste i długie, natomiast przeszkadzała mi spora różnica pomiędzy zewnętrznym, a wewnętrznym kącikiem oka. W kąciku wewnętrznym włoski były tak krótkie, że praktycznie niewidoczne, nawet podkreślone mascarą bardzo się wyróżniały. Wyglądało to tak, jakby rzęsy kończyły mi się w 2/3 oka. Oprócz tego mam także problem z ich wzrostem- rosną mi do dołu i bardzo ciężko je podkręcić, nawet zalotką. Dlatego bardzo się obawiałam, czy odżywka jeszcze tego efektu nie pogłębi.
   Po 2 miesiącach stosowania rzęsy wyglądały następująco:

   Ze względu na RÓŻNICE W OŚWIETLENIU, w jakim wykonywane były zdjęcia, kolor skóry, a także samych rzęs przed i po, różni się od siebie.  

   Jakie efekty zauważyłam po 2 miesiącach regularnego stosowania?
  • przede wszystkim znaczne wydłużenie rzęs, myślę, że efekt ten jest doskonale widoczny na powyższych fotografiach. 
  • moje obawy co do kierunku" wzrostu rzęs okazały się bezpodstawne. Co prawda na samym początku stosowania dalej rosły w dół, ale w miarę jak się wydłużały, zaczynały się również lekko podkręcać do góry
  • ważną kwestią było również to, że rzęsy wydłużały się równomiernie. Zdjęcia niestety nie oddają tego efektu, natomiast na żywo widac było, że włoski są mniej więcej podobnej długości. No i co najważniejsze- te w wewnętrznym kąciku zaczęły w końcu być widoczne!
  • oprócz tego rzęsy wyraźnie się zagęściły- widać to na drugim zdjęciu "po" (na fotografii "przed oczy są zamknięte, a rzęsy górne łączą się na nich z dolnymi, co daje efekt większej gęstości, ale to tylko iluzja optyczna). 
  • rzęsy wyglądały na zdrowsze i mocniejsze, to chyba nie wymaga komentarza :)
  Co tu więcej mówić? Odżywka naprawdę okazała się skuteczna. Chciałam Wam jeszcze pokazać zdjęcia po 3 miesiącach stosowania, ale w międzyczasie skusiłam się na przedłużanie metodą 1:1 i niestety po zdjęciu sztucznych rzęs, moje własne nie prezentują się tak spekatakularnie (jednym słowem- nie ma się czym chwalić). Ale znów wracam do kuracji Ralashem i czekam na efekty! 

   Czy warto? Myślę, że tak! Jeśli nie jesteście fanami sztucznych rzęs, to Realash będzie dla Was idealnym rozwiązaniem. Należy jednak pamiętać o tym, żeby regularnie stosować produkt, bo inaczej cała kuracja okaże się bez sensu.

CENA/DOSTĘPNOŚĆ
   Cena może przerażać- 170 zł to dla niektórych majątek. Ale pamietajcie, że pojedyncze opakowanie starcza na ok. 4-5 miesięcy regularnego używania, a pierwsze efekty zauważalne są już po miesiącu. Patrząc na to, ile by trzeba było wydać na przedłużanie rzęs metodą 1:1 (takie rzęsy odpadają po jakiś 2-3 tygodniach i trzeba je regularnie uzupełniać żeby ładnie się prezentowały). Możecie ją kupić TUTAJ  

I jak Wam się podoba efekt "po"? 

           

Podobne Posty

0 komentarze:

Ten blog to nie miejsce na Twoją reklamę i proszę, pamiętaj o tym zostawiając tu swój komentarz!