Lakier do paznokci Golden Rose Rich Color nr.82

3/29/2015 Ania T.


   Czas na kolejny lakier do paznokci od Golden Rose, poprzednie lakiery tej firmy (z innej serii, a mianowicie Color Expert), które prezentowałam na blogu, możecie sobie obejrzeć TUTAJ I TUTAJ.

   Numerek 82 to ładny beż, wpadający trochę w brzoskwinię. Ładnie wygląda na paznokciach, nie ma w sobie nieciekawych, burych nut. Sprawia, że płytka nabiera eleganckiego, klasycznego i minimalistycznego wyglądu.

   Pędzelek jest dość szeroki, dzięki czemu możemy łatwo pomalować każdy paznokieć, cienkie boki umożliwiają uzupełnienie ewentualnych ubytków.
   Sam lakier ma dość gęstą konsystencję, jednak nie smuży i równo rozkłada się po płytce. Aby idealnie pokryć paznokcie kolorem, niezbędne są dwie warstwy. Zasycha błyskawicznie! Po kilku minutach od pomalowania, płytka była sucha i mogłam spokojnie iść się wykąpać (łącznie z umyciem głowy) i spać. Lakier pozostał nienaruszony. Pięknie błyszczy, nawet bez nałożenia topu. Nie wiem jak z jego trwałością, mam go na paznokciach dopiero 1 dzień, ale jak na razie nie zauważyłam żadnych ubytków.
   Niestety, ma on pewne wady, a mianowicie...bąbelkuje. Możecie to z resztą zobaczyć na zdjęciach (zwróćcie uwagę na mały palec):

   Cena jak najbardziej zachęca do kupna, 6,90 zł to mała kwota, a do wyboru mamy bardzo szeroką gamę odcieni. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że lakiery z serii Rich Color zdobyły nagrodę dla Najlepszego Produktu wg. Konsumentów w 2013 roku. Zasłużenie? Myślę, że tak, biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości :)

Co myślicie o tym kolorku?

           

Podobne Posty

0 komentarze:

Ten blog to nie miejsce na Twoją reklamę i proszę, pamiętaj o tym zostawiając tu swój komentarz!